Tam Planeta… Mam

Macierzyństwo jest trochę jak lądowanie w kosmosie. W Twoim życiu pojawia się nowa istota, która cały porządek świata ma w nosie i najchętniej zakwestionowałoby nawet grawitację. Ale mimo obecności nowego przybysza, na planecie zwanej macierzyństwem często doświadczasz samotności. Bo wszyscy pędzą do pracy, spraw i sprawunków, a Ty .. zostajesz w domu.
Chyba że pójdziesz do Happymum Cafe. Tam jest Planeta Mam.

 

Anna Góralska to pionierka myślenia o potrzebach Mam. Swoją firmę odzieżową dedykowaną Paniom w ciąży otworzyła w czasach, gdy kobieta z brzuszkiem mogła co najwyżej założyć ciuchy po grubej ciotce – większego wyboru nie było. Ania pokazała, że ciąża to stan wyjątkowy, a  kobieta spodziewająca się dziecka powinna się czuć wyjątkowo – być atrakcyjna i seksowna nawet w dziewiątym miesiącu. Kolekcje Happymum znają nie tylko Polki, ale również Europejki, a nawet przyszłe mamy za oceanem.
Ale wyjątkowość kobiet nie kończy się na ciąży, dlatego Happymum tworzy też linie adresowane do kobiet karmiących – dyskretne zameczki, które umożliwiają wysunięcie piersi są niezwykle praktyczne i pomysłowe. Nie tylko w okresie laktacji.

Świat jednak nie kręci się tylko wokół ciuchów. Kosmos młodej Matki to tysiące refleksji i dylematów, które może pojąć tylko druga matka. Czasem to również tęsknota za wyrwaniem się z czterech ścian – spotkaniem z przyjaciółką, kawą na mieście jak za dawnych czasów. Niestety liczba przeszkód skutecznie zniechęca do miejskich eskapad – gdzie zostawić wózek, jak znaleźć komfortowe miejsce do karmienia i przewijania, co zrobić z raczkującym niemowlakiem wyrywającym się na podłogę?

Ale i tym razem Happymum wyprzedza ofertę olsztyńskiej starówki. Na Brzezinach powstała Happymum Cafe –  kawiarnia specjalnie dla Mam i ich pociech. Wyjątkowa, bo jest zarówno kawiarnią, jak i showroomem marki oraz miejscem inspiracji, rozwoju i edukacji. To tu można spotkać się na kawie w gronie innych Mam, ale również przyjść na organizowane cyklicznie warsztaty.

Wygodne kanapy, fotele, poduchy, a także miękkie maty dla dzieci, książeczki, maskotki, szeroka gama fasonów ubrań ciążowych i do karmienia – to wszystko zamknięte jest w przytulnej, miękkiej i pastelowej przestrzeni. Tak przyjaznej, że zapomnij o szybkiej kawie w przelocie. Lepiej od razu zarezerwuj przynajmniej dwa razy więcej czasu. Ponieważ błogi klimat Happymum Cafe sprzyja niespiesznym dobrym rozmowom, które najlepiej prowadzić, popijając slow cafe.
Marka Happymum od lat pragnie uszczęśliwiać Mamy i po raz kolejny trafia w samą dziesiątkę macierzyńskich potrzeb.

Bo choć dziecko jest naszym wszechświatem, coś od świata nam się jeszcze należy, prawda?